Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Nord-Norge hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundets avdeling Nord-Norge.

Verv et medlem og bli med i trekningen

Styret i Nord-Norge

Ridderseth Tone Tømmerholen

Leder

Tlf. 90628028
tone.ridderseth@dnb.no

DNB Bank

Enevoldsen Karen

Nestleder

Tlf. 99616880
ke@sn.no

Sparebanken Narvik

Kristensen Ulrikke

Styremedlem

Tlf. 40227145
ulrikke.kristensen@dnb.no

DNB Bank

Kristiansen Leif Gunnar

Styremedlem

Tlf. 99464711
leif.gunnar.kristiansen@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Lorentzen Birgitte

Styremedlem

Tlf. 92482592
birgitte.lorentzen@hsb.no

Helgeland Sparebank

Nilsen May Britt

Styremedlem

Tlf. 48214898
may.britt.nilsen@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Normann Kenneth

Styremedlem

Tlf. 41767976
kenneth.normann@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Tøllefsen Merete

Styremedlem

Tlf. 90620785
Merete.Tollefsen@nordea.no

Nordea Bank Abp

Pedersen Vivi Ann Ingebjørg

Varamedlem

Tlf. +4799530403
vivi.ann.pedersen@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Paulsen Bjørg Elisabeth

Varamedlem

Tlf. 41579941
bjorg.elisabeth@snnregnskap.no

SpareBank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS