Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Nordland hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundets avdeling Nordland.

Verv et medlem og bli med i trekningen

Styret i Nordland

Lund Dag Inge

Leder

Tlf. 41668297
dag.inge.lund@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Enevoldsen Karen

Nestleder

Tlf. 99616880
ke@sn.no

Sparebanken Narvik

Kristensen Ulrikke

Styremedlem

Tlf. 40227145
ulrikke.kristensen@dnb.no

DNB Bank

Lorentzen Birgitte

Styremedlem

Tlf. 92482592
birgitte.lorentzen@hsb.no

Helgeland Sparebank

Normann Kenneth

Styremedlem

Tlf. 41767976
kenneth.normann@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Nesje Arne Martin

Varamedlem

Tlf. 97151253
arne.martin.nesje@if.no

If Skadeforsikring NUF

Moldrem Ninni Annie Forsmo

Varamedlem

Tlf. 41927672
ninni@rede-eiendom.no

Rede Eiendomsmegling AS