Lokale medlemsfordeler

Vi har samlet noen gode medlemsfordeler til våre medlemmer som er bosatt i Oslo og Akershus.

Søk stipend

Vi deler ut stipend på inntil kr 150 000 pr. år, fordelt på maks kr 15 000 pr. medlem.

Styret i Oslo Akershus

Solhaug Eli

Leder

Tlf. 90752766
eli.solhaug@dnb.no

DNB Bank

Kjustad Knut Arne

Nestleder

Tlf. 99613191
kkjustad@jfg.no

Jernbanepersonalets Forsikring Gjensidig

Grundt Hedda Henriette

Styremedlem

Tlf. 48049412
hedda.h.grundt@nordea.no

Nordea Bank Abp

Henjesand Mona Karin

Styremedlem

Tlf. 95410456
mh@klp.no

Kommunal Landspensjonskasse - KLP

Kristensen Christian Michael

Styremedlem

Tlf. 91526630
christian.kristensen@gjensidige.no

Gjensidige Forsikring

Syvertsen Nina

Styremedlem

Tlf. 95106194
nina.syvertsen@lindorff.com

Lindorff AS

Hauge Pål Inge Bjerkan

Styremedlem

Tlf. 91736269
phaug@nets.eu

Nets Branch Norway

Bertelsen Gunn Hanne

Styremedlem

Tlf. 93480734
gunn-hanne.bertelsen@hotmail.com

Direktemedlemmer Troms og Finnmark

Hollerud Sigmund

Styremedlem

Tlf. 92259340
sigmund.hollerud@dnb.no

DNB Bank

Stenby Bjørn Harald

Styremedlem

Tlf. 90593546
bhste@nets.eu

Nets Branch Norway

Spjelkavik Marit Elde

Varamedlem

Tlf. 90593181
masp02@handelsbanken.no

Handelsbanken

Collett Hans Fredrik

Varamedlem

Tlf. 92897950
hfc@klp.no

KLP Skadeforsikring AS