Lokale medlemsfordeler

Vi har samlet noen gode medlemsfordeler til våre medlemmer som er bosatt i Oslo og Akershus.

Søk stipend

Vi deler ut stipend på inntil kr 150 000 pr. år, fordelt på maks kr 15 000 pr. medlem.

Protokoll fra årsmøtet 2019

Last ned protokoll fra årsmøtet 2019  (PDF)

 

Styret i Oslo Akershus

Solhaug Eli

Leder

Tlf. 90752766
eli.solhaug@dnb.no

DNB Bank

Kjustad Knut Arne

Nestleder

Tlf. 99613191
knut.arne.kjustad@jbf.no

Jernbanepersonalets Forsikring Gjensidig

Grundt Hedda Henriette

Styremedlem

Tlf. 48049412
hedda.h.grundt@nordea.no

Nordea Bank Abp

Henjesand Mona Karin

Styremedlem

Tlf. 95410456
mh@klp.no

Kommunal Landspensjonskasse - KLP

Syvertsen Nina

Styremedlem

Tlf. 95106194
nina.syvertsen@lindorff.com

Lindorff AS

Hauge Pål Inge Bjerkan

Styremedlem

Tlf. 91736269
phaug@nets.eu

Nets Branch Norway

Spjelkavik Marit Elde

Styremedlem

Tlf. 90593181
masp02@handelsbanken.no

Handelsbanken

Kristensen Christian Michael

Varamedlem

Tlf. 91526630
christian.kristensen@gjensidige.no

Gjensidige Forsikring

Hollerud Sigmund

Varamedlem

Tlf. 92259340
sigmund.hollerud@dnb.no

DNB Bank