Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Troms og Finnmark hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundet Troms og Finnmark.

Styret i Troms og Finnmark

Ridderseth Tone Tømmerholen

Leder

Tlf. 90628028
tone.ridderseth@dnb.no

DNB Bank

Kristiansen Leif Gunnar

Nestleder

Tlf. 99464711
leif.gunnar.kristiansen@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Nilsen May Britt

Styremedlem

Tlf. 48214898
may.britt.nilsen@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Sørensen Camilla

Styremedlem

Tlf. 92616588
camilla.sorensen@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Pedersen Vivi Ann Ingebjørg

Varamedlem

Tlf. +4799530403
vivi.ann.pedersen@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Sundstrøm Caroline

Varamedlem

Tlf. 99574613
caroline@snnregnskap.no

SpareBank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS

Tøllefsen Merete

Varamedlem

Tlf. 90620785
Merete.Tollefsen@nordea.no

Nordea Bank Abp