Telemark

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen avlyser vi alle fysiske arrangementer i perioden frem til 31. desember. I stedet arrangerer vi webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Mai Brit Staurland Strøm

Rådgiver region

Styret i telemark

If Skadeforsikring NUF

Moen Ketil Norvald

Styremedlem Tlf. 92829622 ketil.moen@if.no

Telemark

Sparebanken Din

Ørvik Lill-Monja

Styremedlem Tlf. 92333434 Monja@sparebankendin.no

Telemark

Hjartdal og Gransherad Sparebank

Hvitås Trine Hardang

Styremedlem Tlf. 90730228 trine@hjartdalbanken.no

Telemark

SpareBank 1 Telemark

Mogstad Sjur

Nestleder Tlf. 91836235 sjur.mogstad@sb1telemark.no

Telemark

SpareBank 1 Telemark

Christensen Frede

Styremedlem Tlf. 90849388 frede.christensen@sb1telemark.no

Telemark

Gjensidige Forsikring

Enger Ellen Kristin

Leder Tlf. 47667155 ellen-kristin.enger@gjensidige.no

Telemark

Skagerrak Sparebank

Bohlin Arild

Varamedlem Tlf. 93223114 ab@skagerraksparebank.no

Telemark