18 sep

Bjørnov tar det piano i Arendal kulturhus

Fre 18 september kl. 19:00 - 20:30

Arendal kulturhus - ARENDAL
Meld på
Dette kurset er bare for medlemmer

Detaljer

Arendal kulturhus – ARENDAL Sam Eydes Plass, 4836 ARENDAL
Fre 18 september 2026 kl. 19:0020:30
Medlemsavgift: 300kr

Kontakt

Mai Brit Staurland Strøm mbs@finansforbundet.no 90690365

Med tilskudd fra lokalt medlemsfond er det hyggelig å invitere til Ingrid Bjørnov sitt sceneshow i Arendal kulturhus. Vi har reserverte gode plasser og det lønner seg å være medlem! 

  • Billett medlem kr 300,- 
  • Billett gjest kr 615,-
  • Fortløpende påmelding, begrenset med plasser
  • Vi sender faktura og billetter nærmere showet

Fra pionértiden med Dollie de Luxe til fem kritikerroste soloshow på landets største scener, har hun vist en enestående evne til å begeistre – og er blitt en av Norges mest folkekjære entertainere.

Med vidd, energi og fortrolighet til pianoet skaper hun øyeblikk som treffer både lattermusklene og hjertet.

Bjørnov tar det piano møter publikum en artist som er større, råere og mer elektrisk enn noen gang. Hva som skjer når Bjørnov ikke bare spiller, men også danser med sitt piano, gjenstår å se. Én ting er imidlertid sikkert: dette blir en opplevelse ingen vil gå glipp av.