Buskerud

Lokale medlemsfordeler:

Søk stipend i Buskerud

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kurs

No posts found

Kontaktperson

Rådgiver region

Mai Brit Staurland Strøm

Rådgiver region

Styret i Buskerud

DNB Bank
S

Samuelsen Stian Tegler

Leder Tlf. 90948087 stian.samuelsen@dnb.no

Buskerud

Sparebanken Øst
F

Fjeld Sissel Album

Nestleder Tlf. 95819479 sissel.fjeld@oest.no

Buskerud

Sparebanken Øst
K

Kopperud Brynulf

Medlem Tlf. 99408509 brynulf.kopperud@oest.no

Buskerud

Sparebank 1 Hallingdal Valdres
I

Intelhus Ellen Marie

Styremedlem Tlf. 97132965 ellen.intelhus@sb1.no

Buskerud

SpareBank 1 Modum
T

Thorkildsen Hege Miriam Østby

Styremedlem Tlf. 90970404 hege.thorkildsen@sb1modum.no

Buskerud

Lindorff AS
A

Axelson Hege Cathrine

Styremedlem Tlf. 40212400 hege.axelson@hotmail.com

Buskerud

DNB Eiendom AS
B

Berger Gunnar Helge Eek

Styremedlem Tlf. 90144029 gunnar.berger@dnbeiendom.no

Buskerud