Vestfold og Telemark

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Rådgiver region

Mai Brit Staurland Strøm

Rådgiver region

Styret i Vestfold og Telemark

DNB Bank
S

Sæterlid Ann-Mari

Leder Tlf. 90521731 ann-mari.saeterlid@dnb.no

Vestfold

SpareBank 1 Telemark
A

Amlie Stein Erik

Nestleder Tlf. 94166359 stein.erik.amlie@sb1telemark.no

Vestfold

If Skadeforsikring NUF
M

Moen Ketil Norvald

Medlem Tlf. 92829622 ketil.moen@if.no

Telemark

Hjartdal og Gransherad Sparebank
H

Hvitås Trine Hardang

Medlem Tlf. 90730228 trine@hjartdalbanken.no

Telemark

Tryg Forsikring
N

Normann Stein Alexander

Medlem Tlf. 92099310 alexander.normann@tryg.no

Vestfold

Gjensidige Forsikring
E

Enger Ellen Kristin

Medlem Tlf. 47667155 ellen-kristin.enger@gjensidige.no

Telemark

Skagerrak Sparebank
B

Bohlin Arild

Medlem Tlf. 93223114 ab@skagerraksparebank.no

Telemark

SpareBank 1 Telemark
M

Mogstad Sjur

Varamedlem Tlf. 91836235 sjur.mogstad@sb1telemark.no

Telemark