Hei, jeg heter Chatbot. Hva kan jeg hjelpe med?

Vestfold og Telemark

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Rådgiver region

Mai Brit Staurland Strøm

Rådgiver region

Styret i Vestfold og Telemark

DNB Bank
S

Sæterlid Ann-Mari

Leder Tlf. 90521731 ann-mari.saeterlid@dnb.no

Vestfold

SpareBank 1 Sørøst-Norge
A

Amlie Stein Erik

Nestleder Tlf. 94166359 stein.erik.amlie@sb1telemark.no

Vestfold

If Skadeforsikring NUF
M

Moen Ketil Norvald

Styremedlem Tlf. 92829622 ketil.moen@if.no

Telemark

Hjartdal og Gransherad Sparebank
H

Hvitås Trine Hardang

Styremedlem Tlf. 90730228 trine@hjartdalbanken.no

Telemark

Tryg Forsikring
N

Normann Stein Alexander

Styremedlem Tlf. 92099310 alexander.normann@tryg.no

Vestfold

Gjensidige Forsikring
E

Enger Ellen Kristin

Styremedlem Tlf. 47667155 ellen-kristin.enger@gjensidige.no

Telemark

Skagerrak Sparebank
B

Bohlin Arild

Styremedlem Tlf. 93223114 ab@skagerraksparebank.no

Telemark

SpareBank 1 Sørøst-Norge
M

Mogstad Sjur

Varamedlem Tlf. 91836235 sjur.mogstad@sb1telemark.no

Telemark