Møre og Romsdal

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Rådgiver region

Anne K. Wolfe Liljegren

Rådgiver region

Styret i Møre og Romsdal

Sparebanken Møre
K

Knudsen Helge Karsten

Leder Tlf. 95052646 helge@sbm.no

Møre og Romsdal

SpareBank 1 Factoring AS
M

Muri Torill Osvold

Styremedlem Tlf. 92040467 torill.muri@sparebank1.no

Møre og Romsdal

Nordea Finans Norge AS
P

Pettersen Aud Marit

Styremedlem Tlf. +47 95860699 aud.marit.pettersen@nordea.com

Møre og Romsdal

SpareBank 1 Søre Sunnmøre
T

Thomsen Anja Woldsund

Styremedlem Tlf. 93407051 anja.thomsen@sparebanken.no

Møre og Romsdal

Romsdal Sparebank
Ø

Øygard Knut Bertil

Nestleder Tlf. 47701061 kboygard@hotmail.com

Møre og Romsdal

Sparebanken Møre
H

Helseth Eldar Kåre

Styremedlem Tlf. 90198870 eldar.helseth@sbm.no

Møre og Romsdal

Handelsbanken
G

Gudmundset Linda Karin

Styremedlem Tlf. 91868037 linda.gudmundset@handelsbanken.no

Møre og Romsdal