Nord-Norge

Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Nord-Norge hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundets avdeling Nord-Norge.

Kontaktperson

Elin Mellem

Rådgiver region

Styret i Nord-Norge

DNB Bank

Kristensen Ulrikke

Styremedlem Tlf. 90672812 ulrikke.kristensen@dnb.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Nord-Norge

Kristiansen Leif Gunnar

Styremedlem Tlf. 99464711 leif.gunnar.kristiansen@snn.no

Nord-Norge

Helgeland Sparebank

Lorentzen Birgitte

Styremedlem Tlf. 92482592 birgitte.lorentzen@hsb.no

Nord-Norge

Sparebank 1 Nord-Norge

Nilsen May Britt

Styremedlem Tlf. 48214898 may.britt.nilsen@snn.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Nord-Norge

Pedersen Vivi Ann Ingebjørg

Varamedlem Tlf. +4799530403 vivi.ann.pedersen@snn.no

Nord-Norge

DNB Bank

Ridderseth Tone Tømmerholen

Leder Tlf. 90628028 tone.ridderseth@dnb.no

Nord-Norge

Sparebank 1 Nord-Norge

Normann Kenneth

Styremedlem Tlf. 41767976 kenneth.normann@snn.no

Nord-Norge

Nordea Bank Abp

Tøllefsen Merete

Styremedlem Tlf. 90620785 Merete.Tollefsen@nordea.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS

Paulsen Bjørg Elisabeth

Varamedlem Tlf. 41579941 bjorg.elisabeth@snnregnskap.no

Nord-Norge

Sparebanken Narvik

Enevoldsen Karen

Nestleder Tlf. 99616880 ke@sn.no

Nord-Norge