Hei, jeg heter Chatbot. Hva kan jeg hjelpe med?

Nord-Norge

Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Nord-Norge hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundets avdeling Nord-Norge.

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kurs

No posts found

Kontaktperson

Rådgiver region

Elin Mellem

Rådgiver region

Styret i Nord-Norge

Sparebank 1 Nord-Norge
L

Lund Dag Inge

Leder Tlf. 41668297 dag.inge.lund@snn.no

Nord-Norge

Sparebank 1 Helgeland
L

Lorentzen Birgitte

Nestleder Tlf. 92482592 birgitte.lorentzen@sbh.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Nord-Norge
B

Berntsen Kjetil

Styremedlem Tlf. 90945990 kb@snn.no

Nord-Norge

If Skadeforsikring NUF
S

Skåren Hilde Wahlstrøm

Varamedlem Tlf. 41200146 hildewahl78@gmail.com

Nord-Norge

DNB Bank
K

Kristensen Ulrikke

Styremedlem Tlf. 90672812 ulrikke.kristensen@dnb.no

Nord-Norge

Sparebank 1 Nord-Norge
N

Nilsen May Britt

Styremedlem Tlf. 48214898 may.britt.nilsen@snn.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Nord-Norge
P

Pedersen Vivi Ann Ingebjørg

Varamedlem Tlf. +4799530403 vivi.ann.pedersen@snn.no

Nord-Norge

Sparebank 1 Helgeland
N

Normann Kenneth

Styremedlem Tlf. 41767976 kenneth.normann@sbh.no

Nord-Norge

SpareBank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS
P

Paulsen Bjørg Elisabeth

Styremedlem Tlf. 41579941 bjorg.elisabeth@snnregnskap.no

Nord-Norge