Hei, jeg er Finansforbundets chatbot. Spør meg!

Nord-Norge

Lokale medlemsfordeler

Verv og bli med trekningen av et reisegavekort verdt 5000 kroner!

Premien trekkes blant de nye medlemmene i Nord-Norge hvert år og gis til én heldiggris. Den som vervet dette heldige nye medlemmet får også et reisegavekort verdt 5000 kroner.

Både verver og det nye medlemmet må tilhøre Finansforbundets avdeling Nord-Norge.

Kontaktperson

Rådgiver region

Elin Mellem

Rådgiver region

Styret i Nord-Norge

L

Lund Dag Inge

Leder Tlf. 41668297 dag.inge.lund@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Nord-Norge

K

Kristensen Ulrikke

Nestleder Tlf. 90672812 ulrikke.kristensen@dnb.no

DNB Bank

Nord-Norge

V

Vikan Andreas Nyhagen

Styremedlem Tlf. 45888290 andreas-nyhagen.vikan@gjensidige.no

Gjensidige Forsikring

Nord-Norge

B

Berntsen Kjetil

Styremedlem Tlf. 90945990 kb@snn.no

SpareBank 1 Nord-Norge

Nord-Norge

S

Skåren Hilde Wahlstrøm

Varamedlem Tlf. 41200146 hildewahl78@gmail.com

If Skadeforsikring NUF

Nord-Norge

N

Nilsen May Britt

Styremedlem Tlf. 48214898 may.britt.nilsen@snn.no

Sparebank 1 Nord-Norge

Nord-Norge

N

Normann Kenneth

Styremedlem Tlf. 41767976 kenneth.normann@sbh.no

Sparebank 1 Helgeland

Nord-Norge

P

Paulsen Bjørg Elisabeth

Styremedlem Tlf. 41579941 bjorg.elisabeth@snnregnskap.no

SpareBank 1 Regnskapshuset Nord-Norge AS

Nord-Norge

U

Utland Jan Olav

Varamedlem Tlf. 97615338 jan.olav.utland@dnb.no

DNB Bank

Nord-Norge