Hei, jeg heter Chatbot. Hva kan jeg hjelpe med?

Hordaland

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

No posts found

Kontaktperson

Rådgiver region

Anne K. Wolfe Liljegren

Rådgiver region

Styret i Hordaland

DNB Livsforsikring AS
S

Sæle Britt

Leder Tlf. 97964978 britt.sele@dnb.no

Hordaland

Sparebanken Vest
T

Taule Stig Standal

Nestleder Tlf. 95265845 stig.taule@spv.no

Hordaland

If Skadeforsikring NUF
W

Winther-Sørensen Erica Lully

Styremedlem Tlf. 93041823 erica.winther-sorensen@if.no

Hordaland

Norwegian Hull Club – Gjensidig Assuranseforening
B

Bernestangen Anne Karin Hesvik

Styremedlem Tlf. 92462336 anne.bernestangen@norclub.com

Hordaland

Sparebanken Vest
W

Westervik Anne

Styremedlem Tlf. 95846569 anne.westervik@spv.no

Hordaland

Kommunal Landspensjonskasse – KLP
R

Ruud Andreas

Varamedlem Tlf. 92095226 andreas.ruud@klp.no

Hordaland

Frende Skadeforsikring AS
A

Andersen Owe Martinius Haukaas

Styremedlem Tlf. 95160163 owe.haukaas.andersen@frende.no

Hordaland

DNB Bank Solheimsviken
A

Andresen Tore Muller

Styremedlem Tlf. 97541579 tore.muller.andresen@dnb.no

Hordaland

Handelsbanken
E

Eknes Ole Petter

Styremedlem Tlf. 95087318 olek02@handelsbanken.no

Hordaland