Hei, jeg heter Chatbot. Hva kan jeg hjelpe med?

Hordaland

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Rådgiver region

Anne K. Wolfe Liljegren

Rådgiver region

Styret i Hordaland

S

Sæle Britt

Leder Tlf. 97964978 britt.sele@dnb.no

DNB Livsforsikring AS

Hordaland

T

Taule Stig Standal

Leder Tlf. 95265845 stig.taule@spv.no

Sparebanken Vest

Hordaland

W

Winther-Sørensen Erica Lully

Nestleder Tlf. 93041823 erica.winther-sorensen@if.no

If Skadeforsikring NUF

Hordaland

B

Bernestangen Anne Karin Hesvik

Styremedlem Tlf. 92462336 anne.bernestangen@norclub.com

Norwegian Hull Club – Gjensidig Assuranseforening

Hordaland

W

Westervik Anne

Styremedlem Tlf. 95846569 anne.westervik@spv.no

Sparebanken Vest

Hordaland

R

Ruud Andreas

Varamedlem Tlf. 92095226 andreas.ruud@klp.no

Kommunal Landspensjonskasse – KLP

Hordaland

A

Andersen Owe Martinius Haukaas

Styremedlem Tlf. 95160163 owe.haukaas.andersen@frende.no

Frende Skadeforsikring AS

Hordaland

A

Andresen Tore Muller

Styremedlem Tlf. 97541579 tore.muller.andresen@dnb.no

DNB Bank Solheimsviken

Hordaland

E

Eknes Ole Petter

Styremedlem Tlf. 95087318 ole.petter.eknes@handelsbanken.no

Handelsbanken

Hordaland