Oslo Akershus

Søk stipend

Søk stipend på inntil 150 000 kroner pr. år. Du kan motta maks 15.000 kroner.

Webinarer for alle

På grunn av koronasituasjonen må vi kanskje utsette eller avlyse enkelte lokale, fysiske arrangementer. Vi arrangerer webinarer tilgjengelig for alle medlemmer i hele landet.

Kontaktperson

Rådgiver region

Hanne Torsvik

Rådgiver region

Styret i Oslo Akershus

DNB Bank
S

Solhaug Eli

Leder Tlf. 90752766 eli.solhaug@dnb.no

Oslo Akershus

Mastercard Payment Services Norway AS
H

Hauge Pål Inge Bjerkan

Nestleder Tlf. 91736269 Pal.Hauge@mastercardpaymentservices.com

Oslo Akershus

Danske Bank
S

Stene Ellen Lorentzen

Styremedlem Tlf. 90593533 elor@danskebank.no

Oslo Akershus

Gjensidige Forsikring ASA
S

Simenstad Aksel Reeno

Styremedlem Tlf. 91327050 aksel-reeno.simenstad@gjensidige.no

Oslo Akershus

KNIF Trygghet Forsikring
L

Løvdahl Dan Michael Dagestad

Varamedlem Tlf. 40210283 Dan.Michael.Lovdahl@kniftrygghet.no

Oslo Akershus

Storebrand Livsforsikring AS
M

Moe Stine Beate

Varamedlem Tlf. 93480773 stine.beate.moe@storebrand.no

Oslo Akershus

Nordea Bank Abp
G

Grundt Hedda Henriette

Styremedlem Tlf. 48049412 hedda.h.grundt@nordea.no

Oslo Akershus

Kommunal Landspensjonskasse – KLP
H

Henjesand Mona Karin

Styremedlem Tlf. 95410456 mona.henjesand@klp.no

Oslo Akershus

DNB Bank
H

Hollerud Sigmund

Styremedlem Tlf. 92259340 sigmund.hollerud@dnb.no

Oslo Akershus