Oslo Akershus

Søk stipend

Søk stipend på inntil 150 000 kroner pr. år. Du kan motta maks 15.000 kroner.

Kurs

No posts found

Protokoll fra årsmøtet 2019

Last ned protokoll fra årsmøtet 2019  (PDF)

Kontaktperson

Hanne Torsvik

Rådgiver region

Styret i Oslo Akershus

Jernbanepersonalets Forsikring Gjensidig

Kjustad Knut-Arne

Nestleder Tlf. 99613191 knut.arne.kjustad@jbf.no

Oslo Akershus

Gjensidige Forsikring ASA

Kristensen Christian Michael

Varamedlem Tlf. 91526630 christian.kristensen@gjensidige.no

Oslo Akershus

DNB Bank

Solhaug Eli

Leder Tlf. 90752766 eli.solhaug@dnb.no

Oslo Akershus

Lindorff AS

Syvertsen Nina

Styremedlem Tlf. 95106194 nina.syvertsen@lindorff.com

Oslo Akershus

Handelsbanken

Spjelkavik Marit Elde

Styremedlem Tlf. 90593181 masp02@handelsbanken.no

Oslo Akershus

Finansforbundet

Lohne Håvard

Sekretær/tillitsvalgt bedrift Tlf. 92604142 hlo@finansforbundet.no

Oslo Akershus

Nordea Bank Abp

Grundt Hedda Henriette

Styremedlem Tlf. 48049412 hedda.h.grundt@nordea.no

Oslo Akershus

Kommunal Landspensjonskasse – KLP

Henjesand Mona Karin

Styremedlem Tlf. 95410456 mh@klp.no

Oslo Akershus

Nets Branch Norway

Hauge Pål Inge Bjerkan

Styremedlem Tlf. 91736269 phaug@nets.eu

Oslo Akershus

DNB Bank

Hollerud Sigmund

Varamedlem Tlf. 92259340 sigmund.hollerud@dnb.no

Oslo Akershus

Finansforbundet

Geo. styremedlem Test

Styremedlem Tlf. geografistyre@hotmail.com

Oslo Akershus